درباره ما

درباره ما

شرکت دانش بنیان شریف نانو پارس یکی از پیشگامان در عرصه نانو فناوری کشور محسوب می­شود که با بهره گیری از نتایج سال­ها مطالعه و تحقیق پژوهشگران بنام حوزه­ی نانو فناوری گام مهمی را در راستای تولید و توسعه ی نانو پوشش­های عمومی و صنعتی با خواص منحصر به فرد برداشته است. این شرکت تا کنون پروژه­های متعددی را در زمینه های مختلف پوشش دهی با موفقیت به انجام رسانده است. همچنین این مجموعه می­کوشد تا با انجام پژوهش­ و توسعه گسترده و تولید محصولات با کیفیت و استاندارد، سهم به سزایی را در برطرف کردن نیاز های کشور در زمینه نانو فناوری داشته باشد.

شرکت واحد فناور برتر سال 1391 بوده و با  ثبت برند خود به عنوان نام و علامت تجاری، دارای گواهی تایید نانو مقیاس از ستاد نانو، جزو شرکت های دانش بنیان مورد تایید معاونت علمی فناوری ریاست جمهور، گواهی تایید نانو خواص از مجتمع تحقیق و توسعه شریف ( دانشگاه صنعتی شریف) و کسب تائیدیه  خواص محصول از مراکز پژوهشی صنعتی می­باشد.

با توجه به تخصص بالا و تجربه حرفه ای شرکت شریف نانو پارس با پروژه های متعدد انجام شده در سطوح مختلف داخلی و بین المللی، به خصوص تیم تحقیق و توسعه شرکت که اکثرا از اساتید و دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف می باشند، این شرکت محصولات و خدمات تخصصی وسیعی را دارا می­باشد. لازم به ذکر است که این شرکت در مواردی به طور خاص محصولی را برای اولین بار جهت رفع نیازهای تخصصی در صنایع تولید نموده است.